Būvniecība

Būvdarbu projektu vadītāja palīgs/-dze

Mūsu klients, ūdensapgādes un kanalizācijas inženierkomunikāciju būves uzņemums, aicina savā komandā būvdarbu projektu vadītāja palīgu/-dzi.

img
AVK nodaļas vadītājs/-a

AVK nodaļas vadītājs/-a

Mūsu klients, kurš darbojas projektēšanas jomā, aicina savai komandai pievienoties AVK nodaļas vadītāju.

img
Lielo klientu vadītājs/-a

Lielo klientu vadītājs/-a

Mūsu klients, viens no vadošajiem uzņēmumiem Baltijā DIY produktu vairumtirdzniecībā, aicina savai komandai pievienoties lielo klientu vadītāju darbam ar lielajām pārtikas veikalu ķēdēm.

img
HVAC produktu grupas vadītājs/-a

HVAC produktu grupas vadītājs/-a

Mūsu klients, būvniecības un tehniskās tirdzniecības uzņēmums, aicina savai komandai pievienoties HVAC produktu grupas vadītāju.

img
Ražošanas plānotājs/-a

Ražošanas plānotājs/-a

Mūsu klients, strauji augošs tehnoloģiju ražošanas uzņēmums, aicina savai komandai pievienoties ražošanas plānotāju.

img
Lielo klientu pārdošanas projektu vadītājs/-a

Lielo klientu pārdošanas projektu vadītājs/-a

Mūsu klients – starptautisks premium klases nažu tirgotājs, aicina savai komandai pievienoties lielo klientu pārdošanas projektu vadītāju.

img
Personāla atlases speciālists/-e

Personāla atlases speciālists/-e

Mūsu klients, viens no pasaulē vadošajiem koka bāzes paneļu ražotājiem un tirgotājiem, aicina savai komandai pievienoties personāla atlases speciālistu/-i.

img
Nodokļu konsultants/-e

Nodokļu konsultants/-e

Mūsu klients, kurš ir atzīts kā viens no vadošajiem zvērināto advokātu birojiem Baltijā ar starptautisku projektu realizācijas pieredzi, savai komandai aicina pievienoties nodokļu konsultantu/-i.

img
Loģistikas vadītājs/-a

Loģistikas vadītājs/-a

Mūsu klients, viens no lielākajiem lauksaimniecības nozares uzņēmumiem, aicina savai komandai pievienoties loģistikas vadītāju.

img

Kas mēs esam

Personāla atlases profesionāļi, kas labprāt uzņemas izaicinošus projektus.

Personāla atlases profesionāļi, kas labprāt uzņemas izaicinošus projektus. Ja esi darba devējs - palīdzēsim piesaistīt talantīgākos vadītājus un augsta līmeņa speciālistus un ekspertus, kā arī novērtēt jau esošos darbiniekus. Ja esi darba meklētājs - palīdzēsim izvēlēties savu karjeras ceļu un atbalstīsim darba meklēšanas procesā.

Iepazīsties ar mūsu komandu   ↘

15+

gadu pieredze nozarē

9

valstīs veikta kandidātu piesaiste

450+

veiksmīgi īstenoti projekti

>22 000

kontaktu datu bāze

15+

gadu pieredze nozarē

9

valstīs veikta kandidātu piesaiste

450+

veiksmīgi īstenoti projekti

>22 000

kontaktu datu bāze

Atsauksmes

“Human Source sniedza personāla atlases pakalpojumus vakantajai amata pozīcijai “Komercdirektors”. Vakantā pozīcija tika aizpildīta ar kvalificētu un profesionālu darbinieku, otrreizēja atlase nav bijusi nepieciešama.”

SIA “KREISS”

"Pateicamies Human Source komandai par veiksmīgu sadarbību! Komanda strādā profesionāli ar individuālu pieeju. Iedziļinās uzņēmuma darbībā, vajadzībās, iekšējā kultūrā un uzņēmuma vērtībās."

SIA "EURONICS LATVIA"

"Atlase veikta norunātajā termiņā un kvalitātē, ievērojot nepieciešamo konfidencialitāti. Visu piedāvāto kandidātu kompetences, prasmes, izglītība, pieredze un personības pilnībā atbilda izvirzītajām prasībām."

SIA “INCHCAPE MOTORS LATVIJA”

"Human Source projektu realizācijā izmantoja individuālu pieeju un veiksmīgi identificēja AS “Aldaris” vajadzības un vērtības. Ar sadarbību esam apmierināti un arī turpmāk sadarbosimies ar SIA “Human Source”."

AS "ALDARIS"

"Sadarbību ar Human Source mums bija iespēja novērtēt ilgtermiņā, uzticot atrast darbiniekus vairākām būtiskām vakancēm! Pārliecinājāmies, ka kompānija savu darbu veic profesionāli, ar lielu atbildības sajūtu, precīzi!"

SIA "KARAVELA"

Mums uzticas

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:


Apstiprināt atzīmētās