Personāla atlase ir mūsu sirdslieta

Vēlies būt mūsu komandā? Sazinies ar mums

Artūrs Bļinovs

valdes priekšsēdētājs un pārdošanas vadītājs

Specializējas farmācijas, loģistikas, mazumtirdzniecības nozaru personāla atlasē. 10 gadu laikā piesaistījis tādu klientus kā Latvenergo, Tet, Kreiss, PricewaterhouseCoopers, Euronics un citus nozīmīgus klientus. Kā pārdošanas vadītājs spēj mobilizēt komandu mērķu sasniegšanai.

LINKEDIN ↘

Ervīns Čukurs

valdes loceklis un vadošais personāla speciālists

Specializējas augstākā un vidējā līmeņa vadītāju atlasē. Ieguvis doktora grādu klīniskajā psiholoģijā (LU). Vairāku desmitu zinātnisko publikāciju, konferenču tēžu un kolektīvo monogrāfiju nodaļu autors. RSU Veselības psiholoģijas un pedagoģijas katedras lektors un JVLMA vieslektors.

LINKEDIN ↘

Zane Rūdule

personāla atlases projektu vadītāja

Specializējas IT, loģistikas un finanšu nozares vidējā un augstākā līmeņa speciālistu atlasē. Ieguvusi bakalaura grādu organizāciju vadībā (LU). Šobrīd turpina studijas maģistrantūrā cilvēkresursu vadības programmā (RISEBA). Pēdējo 10 gadu laikā ieguvusi plašu pieredzi klientu apkalpošanas jomā.

LINKEDIN ↘

Krišjānis Klāvs Jurkāns

Pārdošanas projektu vadītājs

Ieguvis bakalaura grādu psiholoģijā (RSU). Izcili izstrādājis un aizstvējis bakalaura darbu par sociālās psiholoģijas efektu mijiedarbību ar mūsdienu virtuālo vidi. Šobrīd turpina studijas maģistrantūrā organizācijas psiholoģijas programmā (LU). Pēdējo 5 gadu laikā ieguvis plašu pieredzi pārdošanas jomā.

LINKEDIN ↘

Kamena Taura

Personāla atlases projektu vadītāja

Specializējas augstākā un vidējā līmeņa vadītāju atlasē. Ieguvusi bakalaura grādu biznesa vadībā un ekonomikā. Pēdējo 15 gadu laikā veiksmīgi realizējusi vadītāju un speciālistu līmeņa projektus tādās nozarēs kā finanses, grāmatvedība, pārdošana u.c. Kamena cenšas personāla atlases procesu padarīt cilvēciskāku un vienkāršāku, veidojot abpusēju uzticēšanos gan ar klientiem, gan kandidātiem.

LINKEDIN ↘

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:


Apstiprināt atzīmētās