Karjeras konsultācija

icon markerRīga, Latvija

icon price100 EUR (bez PVN)

icon attendKonsultācija

Atveriet durvis uz savu sapņu karjeru, izmantojot mūsu konfidenciālo un personalizēto karjeras konsultāciju. Neatkarīgi no tā, vai Jūs tikko sākat darbu, meklējat pārmaiņas vai virzāties uz priekšu savā pašreizējā jomā, mūsu karjeras konsultanti ir šeit, lai palīdzētu Jums ik uz soļa. Izvēlieties sev piemērotāko konsultāciju veidu – vienreizēju konsultāciju vai plānveida konsultācijas.

Vienreizēja konsultācija:

 • visaptverošs Jūsu prasmju un stipro pušu novērtējums, kā arī to atbilstības noteikšana Jūsu vēlamajai karjerai;
 • padziļināts ieskats pašreizējā darba tirgū un tajā, ko darba devēji meklē kandidātos;
 • pielāgots rīcības plāns, lai sasniegtu savus karjeras mērķus, tostarp stratēģijas sociālo tīklu veidošanai, Jūsu CV uzlabošanai, kā arī stratēģijas darba intervijām.

Ja vēlaties strukturētāku pieeju, piedāvājam pieteikties plānveida konsultācijām. Mēs iedziļināsimies Jūsu vajadzībās, mērķos un prasmēs, un veiksim imitētas darba intervijas, lai sniegtu Jums ieskatu gaidāmajā.

Plānveida konsultācijas:

 • viss, kas iekļauts vienreizējā konsultācijā, tostarp visaptverošs Jūsu prasmju novērtējums, padziļināts ieskats darba tirgū un pielāgots rīcības plāns;
 • padziļināta Jūsu vajadzību, mērķu un prasmju izpēte, lai gūtu pārliecību, ka ejat pareizā virzienā uz savu sapņu karjeru;
 • regulāras imitētas darba intervijas, lai vairotu Jūsu pārliecību un sagatavotu Jūs reālām darba intervijām;
 • pastāvīgas atsauksmes un analīzi no mūsu pieredzējušajiem konsultantiem, lai palīdzētu Jums noturēties uz pareizā ceļa.

Kritēriji pieteikumu iesniedzējiem:

 • Jūsu motivācijai jābūt dedzīgai. Lai nodrošinātu jaunu karjeras iespēju Jums ir jāparāda nevien nelokāma vēlme, bet arī apņēmība pieņemt dažādas taktikas un stratēģijas. Šis piedāvājums nav piemērots tiem, kas tikai pavirši skatās kādas varētu būt iespējas darba tirgū. Ņemiet vērā, ka mēs neesam panaceja pret viduvējību – lai sasniegtu savus karjeras mērķus, būs nepieciešama aktīva iesaistīšanās un nenogurstoša piepūle.
 • Skaidrs karjeras mērķis ir ārkārtīgi svarīgs. Šis pakalpojums nav paredzēts tiem, kuri joprojām ir neizlēmīgi par savu karjeras trajektoriju. Ja jūsu mērķis ir karjeras maiņa, tad Jūsu vēlamais galamērķis un soļi, kas veikti, lai identificētu Jūsu stiprās puses un jomas, kuras jāuzlabo, ir pilnībā jārealizē.
 • Jūsu karjeras mērķiem jābūt gan reāliem, gan sasniedzamiem. Ir obligāti jānosaka sasniedzami mērķi, kas atbilst Jūsu prasmēm un pieredzei.
 • Jāpiebilst, ka šis pakalpojums ir paredzēts tikai Latvijas darba tirgum.

Mūsu karjeras konsultanti, kuriem ir vairāku gadu pieredze personāla atlasē – analizēs Jūsu sniegumu un sniegs pielāgotus ieteikumus, lai palīdzētu Jums pilnībā sasniegt potenciālu.

Katra sesija ilgst 1,5 stundas, un tā ir paredzēta, lai sniegtu Jums zināšanas un pārliecību, kas nepieciešama, lai kontrolētu savu karjeru.

Vai vēlaties pakāpties pa karjeras trepēm? Iesniedziet savu CV un visus amatu nosaukumus vai aprakstus, kas Jūs interesē, vai problēmas, kuras vēlaties risināt.

Ļaujiet mums palīdzēt sasniegt Jūsu karjeras virsotnes!

Sazināsimies ar kandidātiem, kurus aicināsim uz otro kārtu.

Personas datu apstrāde norit saskaņā ar Privātuma politiku un Sīkdatņu politiku.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:


Apstiprināt atzīmētās